В ефірі юні науковці

02.03.2023 в прямому ефірі відбулася передача на ТРК «Охтирка», присвячена роботі дослідницько-експериментального напряму, в якій узяли участь керівник НТУ «Наукова зміна» Віра ХОРОШУН, слухачі Сумського територіального відділення МАН України, вихованці гуртків «Географ-науковець» Віра ХАРЧЕНКО, Іван ОРЕХОВ, вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» Єлизавета БЕЗДРАБКО, Анастасія МАТЯЖ.

Віра Валентинівна розповіла про здобутки юних дослідників у січні-лютому 2023 року, зокрема в І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у Всеукраїнському конкурсі «МАН-Юніор Ерудит», у обласному відборі Всеукраїнської олімпіади Геніїв, у обласній просвітницько-краєзнавчій акції

«Мій рідний край».

Віра ХАРЧЕНКО та Іван ОРЕХОВ, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН України, поділилися враженнями від конкурсу та результатами свої досліджень.

Єлизавета БЕЗДРАБКО розповіла про участь юних істориків у обласному проєкті «Зберігаємо історію - творимо майбутнє», де вони працювали за 2 напрямами: «Переможемо. Відбудуємо. Втілимо всі наші мрії» та «Добрий вечір! Ми з України!» та в обласній краєзнавчій конференції «У Світі краєзнавчих відкриттів», де були презентовані два дослідження.

Анастасія МАТЯЖ інформувала радіослухачів з ходом реалізації спільного проєкту Охтирського краєзнавчого музею та Охтирського МЦПО-МАН «Подорож у віки», який здійснюється у формі музейних посиденьок.

Кiлькiсть переглядiв: 4

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.