Круглий стіл до Всесвітнього дня дикої природи

У грудні 2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних націй запровадила Всесвітній день дикої природи з метою інформування людства про види тварин і рослин, які потребують особливого захисту. Датою святкування визначили 3 березня. Саме в цей день у 1973 році була прийнята Конвенція СІТЕС, пов’язана із забороною нелегальної торгівлі дикими тваринами, яким загрожує повне знищення.

Цей день регулярно нагадує нам про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті. Тема Всесвітнього дня дикої природи 2023 року - "Партнерства для збереження дикої природи".

З нагоди цієї дати вихованці гуртка «Географ-науковець» (кер.Віра ХОРОШУН) узяли участь у дистанційному круглому столі за участю фахівчині з екологічної освіти Гетьманського національного природного парку Оксани СУСЛОВОЇ. Разом із дітьми згадали історію створення екологічної дати, обговорили важливе питання підтримки балансу в дикій природі та цінність дикої природи у житті людини, заслухали доповіді про фауну нашого краю.

Під час просвітницького заходу діти на прикладах мали змогу побачити як згубні дії людини можуть негативно впливати на природу.

Увесь цивілізований світ бореться за збереження дикої природи. Але до цього переліку не входить росія. Сьогодні країна-агресор знищує унікальну флору та фауну нашої країни, в тому числі і Гетьманського національного природного парку, застосовуючи важке озброєння.

Наразі складно оцінити рівень завданої природі шкоди, так як активні бойові дії продовжуються. Сподіваємось, що скоро настане час і рф доведеться відповісти за екоцид в Україні.

На жаль, ми вже ніколи не повернемо те, що втрачено, але можемо вплинути на те, що залишилось.

Захищати тварин і рослин в природному середовищі - завдання кожного з нас!

Разом - можливо!

Кiлькiсть переглядiв: 7

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.