Матеріально-технічне забезпечення ОМЦПО-МАН

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді» розміщений в пристосованому приміщенні, що знаходиться за адресою: 42704 пров. Юріївський, 10, м. Охтирка, Сумська обл. Загальна площа земельної ділянки – 3014 кв.м., з них:

- усього під забудовою – 404 кв.м.;

- під основною будівлею – 387 кв.м.;

- під господарськими допоміжними будівлями і спорудами – 17 кв.м.;

- під двором – 2610 кв.м.

У основному приміщенні розміщені 4 навчальні кабінети, хореографічна зала, методичний кабінет, кабінет директора, бухгалтерія.

Гуртки закладу позашкільної освіти працюють у приміщенні ОМЦПО-МАН за адресою: вул. Перемоги, 5-а, м. Охтирка, Сумська обл. Загальна площа приміщення – 264 кв.м. та орендованому приміщенні (вул. Київська, 97) - 85,8 кв.м. У приміщеннях розміщені 8 навчальних кабінетів, актова зала, бібліотека. У сі приміщення закладу підключені до мережі Інтернет.

Для здійснення освітнього процесу окремих гуртків укладено угоди про співпрацю з усіма закладами загальної середньої освіти міста та ЦРД «Калинка», ДНЗ «Сонечко», «Казка», «Орлятко», «Росинка». Також заняття гуртків здійснюються на базі філії Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Д.Антоненка-Давидовича в с. Сосонка.

При підготовці та під час проведення занять керівники гуртків використовують наявні у закладі сучасні технічні засоби навчання: комп’ютери, ноутбуки, проєктор, звукове обладнання, відео- та фото обладнання, наочні посібники та методичні матеріали. Навчальні приміщення закладу забезпечені обладнанням та меблями в повному обсязі, що дає можливість проводити освітній процес на належному рівні.

Кiлькiсть переглядiв: 1024

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.